Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Oheň zničil hospodářskou budovu ve Študlově

date_range 23.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár hospodářského stavení ve Študlově. Foto: redakce

Ve středu 23. března nad ránem došlo v obci Študlov k požáru hospodářského stavení. Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů, které se na místo začaly sjíždět několik minut po páté hodině. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.

 

„Na místo se postupně sjeli hasiči ze stanic Valašské Klobouky, Vsetín a Zlín a dobrovolní hasiči ze Študlova, Horní Lidče, Valašských Klobouk a Lačnova. V době jejich příjezdu byl objekt celý v plamenech. Do hodiny měli požár pod kontrolou a poté postupně rozebírali konstrukci stodoly a dohašovali skrytá ohniska,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Ze stodoly zbylo jen torzo. Sousedy vzbudilo v pět hodin ráno hlasité praskání eternitu. Uvnitř se v době vzniku požáru nacházel traktor, který stihli majitelé za pomoci místních dobrovolných hasičů vyvézt ven. Zbytek uskladněných věcí jako například dřevo, seno, různé nářadí či barvy pohltily plameny. Naštěstí k újmě na zdraví nedošlo.

 

Na požářiště dorazili také vyšetřovatel hasičů a policisté se speciálně vycvičeným psem, kteří zjišťují příčinu vzniku požáru.

 

V době příjezdu hasičů byl objekt celý v plamenech. Foto: redakce

Ze stodoly zbylo jen torzo. Uvnitř se nacházel traktor, který stihli majitelé vyvézt ven. Foto: redakce

 

Požár hospodářského stavení ve Študlově. Foto: redakce a HZS Zlínského kraje

 

Video: Rostislav Polách

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA