Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Oheň zničil zahradní altán a ohrožoval dům

date_range 25.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Požáru, který v sobotu v brzkých ranních hodinách zachvátil altán u jednoho z rodinných domů na ulici Na Vyhlídce v části Brumov, si všimli sousedé a událost okamžitě oznámili na tísňovou linku krajských hasičů. V 05:07 hodin byl vyhlášen poplach jednotce profesionálních hasičů stanice Valašské Klobouky a současně také jednotkám dobrovolných hasičů z Brumova a Bylnice.

Foto HZS Zlínského kraje    další fotografie (2)

„V době příjezdu hasičů byl zahradní altán s krbem celý v plamenech a požár ohrožoval i objekt rodinného domu, který stál v bezprostřední blízkosti," informoval mluvčí hasičů Libor Netopil. Rychlým zásahem se hasičům podařilo šíření plamenů zabránit. Asi po čtyřiceti minutách ohlásil velitel zásahu likvidaci celé události.

Podle prvních zjištění napáchal požár škodu ve výši asi sto tisíc korun. Hasebním zásahem se naštěstí podařilo zachránit rodinný dům. „Příčinu vzniku požáru zjišťuje na místě události vyšetřovatel hasičů ze Zlína spolu s policisty," řekl Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA