Ohlédnutí za fotbalovým divizním víkendem

date_range 07.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality

Fotbalisté FC TVD Slavičín si přivezli z horké půdy ve Městě Albrechticích na Bruntálsku jeden bod, který také může hodně znamenat v konečném účtování celé sezóny.

Domácím vyšel začátek zápasu a již v 8. minutě se trefil Tkadleček, naštěstí se brzy na to podruhé trefil po svém návratu na zelené trávníky slavičínský kanonýr Pavel Kříž. Poté se na trávníku odehrával velmi kvalitní divizní fotbal, když hostující celek měl několik možností rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Slavičín se v Albrechticích prezentoval velmi kvalitní ofenzívní hrou, která je příslibem pro nedělní utkání se Šumperkem.

„Slavičín postupně hru vyrovnal a ve zbývajícím průběhu zápasu se hrálo vabank. Vyhrát jsme mohli jak my, tak i Slavičín. S výkonem mužstva a vůbec s celým utkáním jsem ale jinak spokojen," podotkl managera fotbalistů Města Albrechtic Antonín Mura.

Trenér Slavičína, Ladislav Straka projevil při hodnocení zápasu zklamání. „Odvedli jsme nejlepší výkon jara. Zasložili bychom si určitě vítězství. Po výborné první půli už se nám ve druhém poločase tolik nedařilo, nicméně hru jsme měli ve své režii a gól visel doslova ve vzduchu," zhodnotil výkon Straka. Podle něj byla největší slabina týmu v koncovce.

Avízo Město Albrechtice – FC TVD Slavičín 1:1 (1:1)
Branky: 8. Tkadleček – 13. Kříž.

Sestava Avízo Město Albrechtice:
Červenka – Pejša, Horák, Špiler, Dudka, Moravčík, Kufa, Tkadleček, Karel Burián, Dombi, Filgas, střídali: Václavík a Šupák
Trenér: Martin Rozhon

Sestava FC TVD Slavičín:
Trochta – Barcuch, Šamánek, Otépka, Samko – Švach P., Hnaníček, Vacula, Fábry – Macek, Kříž (88. Fojtík).
Trenér: Ladislav Straka

V neděli 10. května přivítá vedoucí mužstvo Divize E na svém hřišti svého nejbližšího pronásledovatele v tabulce FK SAN-JV Šumperk. Výkop utkání Slavičín vs Šumperk je v 10,15 hodin !

Další náš regionální zástupce FC Elseremo Brumov podlehl na svém hřišti dalšímu aspirantu postupu – týmu Sokol Lázně Velké Losiny v divokém skóre 3:4, když mužstvu citelně chyběli vyloučení hráči v minulého kola ve Velkých Karlovicích Križko se Smolkou.

FC Elseremo Brumov – Sokol Lázně Velké Losiny 3:4 (2:2)

Branky: 1. Sokol, 35, Ritter, 78. Dorňák – 20. Papica, 31. Pinkava, 52. vlastní, 63. Krpec.

Sestava Sokol Lázně Velké Losiny: Zbořil – Huf, Okrouhlý, Papica, Navrátil, Vývoda (79. J. Hložánka), Krpec, Los, Lakomý (68. Balcárek), Soukup (82. Kovařík), Pinkava.
Trenér: Petr Strnad

Sestava FC Elseremo Brumov:
Dubec – Kiačík, Dorňák, Sucháček, Martinka – Lendvay, Školník, Beňo (70. Bartozel), Bartošák – Sokol, Ritter (75. Nanák).
Trenér: Miroslav Mičega.

V dalším kole zajíždí Brumov v sobotu 9. května do sestupem ohrožené Bystřice pod Hostýnem.