Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Olej na vozovce způsobil nehodu

date_range 27.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Dvě jednotky profesionálních hasičů likvidovaly v pondělí 27.7. v dopoledních hodinách únik oleje na komunikaci u Brumova-Bylnice. V 09:13hodin byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky k hlášenému úniku ropných produktů na komunikaci mezi Štítnou nad Vláří a Bylnicí. „Už v průběhu jízdy jsme po daném úseku komunikace zaznamenali menší lesklé skvrny. Velký únik oleje jsme pak zjistili v prostoru klesání do prudší zatáčky před Bylnicí," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Za využití sorbentů hasiči vyčistili asi 300 metrů komunikace              Foto: HZS Zlínského kraje

Olej znečistil jeden z jízdních pruhů v délce asi 300 metrů. Za využití sorbentů zahájili hasiči úklid komunikace. Vzhledem k rozsahu znečištění si velitel zásahu nechal na místo povolat posilovou jednotku z centrální stanice Zlín s technicko – chemickým speciálem. Okolo 11:30 hodin se hasičům podařilo vozovku uklidit a zprovoznit.

Zdroj ani dobu, kdy k úniku došlo hasiči nezjistili. Jak ale bylo na místě zásahu zjištěno, problém nastal v okamžiku, kdy na vozovku zapršelo a ta se stala velmi obtížně sjízdnou. „Na to doplatila jedna řidička, která na kluzkém povrchu dostala smyk a narazila do dalšího osobního vozidla," popsal Libor Netopil. Ke zranění osob, ani vážnějšímu poškození vozidel nedošlo. Řidičce, která utrpěla šok poskytli zasahující hasiči posttraumatickou pomoc.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA