Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilá matka usnula, v bazénu nechala dítě

date_range 30.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Tříletá holčička si v nedělním horkém počasí užívala osvěžující vody v bazénu rekreačního střediska ve Vizovicích. Nebylo by na tom nic divného, kdyby nebyla v bazénu úplně sama.

„Její matku totiž zmohl alkohol a spala na břehu. Naštěstí si toho všimly i ostatní návštěvnice koupaliště a ty zavolaly policii. Přivolaná hlídka se sama na vlastní oči přesvědčila, že se o holčičku opravdu stará, respektive měla starat, namol opilá šestatřicetiletá žena z Vizovic," uvedl zlínský policista Petr Jaroš.

Policisté na místě provedli dechovou zkoušku, která byla samozřejmě pozitivní, a to opravdu výrazně.

„Žena nadýchala 4,21 promile alkoholu. Hlídka dívenku převezla na místní obvodní oddělení a okamžitě o problému informovala jak sociální pracovníky, tak i babičku tříleté holčičky, která si pro ni zanedlouho přijela," upřesnil Jaroš.

Nebyl to ovšem jediný exces nezodpovědné matky. Tři dny před touto událostí vyjížděla policejní hlídka i do místa jejího trvalého bydliště.

„Žena byla večer natolik opilá, že její stav nezaručoval dívčino bezpečí. Matka i tenkrát nadýchala čtyři promile a dítě muselo k babičce," doplnil Petr Jaroš.

Šestatřicetiletá žena je podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožování výchovy dítěte, za což jí v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA