Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilá řidička srazila ve Zděchově chodce

date_range 29.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 27.srpna navečer došlo v katastru obce Zděchov k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem a chodcem. Opilá řidička, která nevlastní řidičský průkaz, tam srazila staršího pána. Ten utrpěl těžké zranění.

K dopravní nehodě krátce po šesté hodině večer. „Dvaadvacetiletá místní žena, která nevlastní řidičský průkaz, srazila při jízdě s vozidlem Opel Corsa po místní komunikaci poblíž koupaliště chodce. Osmasedmdesátiletý místní muž, který šel při pravém okraji, utrpěl po střetu těžké zranění, se kterým byl převezen do zlínské nemocnice," informovala mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Dechová zkouška u řidičky byla pozitivní, přístroj jí naměřil 1,8 promile. Nezodpovědná mladá žena je podezřelá z trestných činů ublížení na zdraví z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky, za které trestní zákon ukládá až čtyřleté vězení.

„Přestupku podle zákona o provozu na pozemních komunikacích se dopustil i čtyřiadvacetiletý majitel vozidla ze Vsetína, který cestoval jako spolujezdec. Předal totiž řízení vozidla osobě, která není držitelem řidičského oprávnění," dodala mluvčí.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA