Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilá žena chtěla zapálit bytový dům

date_range 02.Čvc, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Komisař kriminální policie podal státnímu zástupci návrh na podání obžaloby proti obviněné čtyřicetileté ženě z Brumova-Bylnice, která v lednu letošního roku po neshodách se sousedy úmyslně zapálila botník na společné chodbě bytového domu. O zásahu jednotek integrovaného záchranného systému jsme psali ZDE

Požárem poškodila nejen malby v domě, ale také elektroinstalaci a vstupní dveře. Škoda se vyšplhala na více než sto tisíc korun. Za poškození cizí věci by žena mohla strávit za mřížemi až jeden rok.

 K požáru v bytovém domě vyjelo 13. 1. 2018 šest jednotek hasičů         foto: redakce + HZS
další foto

Sousedé mají se ženou dlouhodobé neshody, které vyústily začátkem ledna v její výhrůžky o zapálení celého domu. „Jedna z obyvatelek domu šla v polovině ledna po schodech a uviděla šlehat plameny od botníku ve 2. patře. V celém domě bylo plno kouře. Za pomoci souseda požár částečně uhasila. Přivolaní hasiči požár dohasili a vyšetřovatel uvedl, že jeho příčinou bylo úmyslné zapálení. Policisté na místě zadrželi podezřelou čtyřicetiletou ženu. Dechová zkouška u ní ukázala 1,64 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková. 

 Vyšetřovatel uvedl příčinou požáru botníku bylo úmyslné zapálení        foto: redakce + HZS
další foto

Kriminalistický technik ohledal místo činu a zajistil veškeré stopy, díky kterým se kriminalistům podařilo ustanovit žhářku. O její vině a výši trestu rozhodne soud.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA