Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilec skončil s Felicií na hromadě kamení

date_range 02.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý šestatřicetiletý řidič z Biskupic na Luhačovicku., který opilý havaroval do hromady kamení při ujíždění policejní hlídce. K události došlo v sobotu 29. září dopoledne, kdy jej chtěli zkontrolovat policisté z Jablůnky v rámci dohledu nad silničním provozem řidiče projíždějící obcí Bystřička.

„Řidiče Škody Felicie naše hlídka stavila krátce po půl desáté na místní komunikaci. Jakmile muž za volantem spatřil policejní hlídku, asi 30 metrů před nimi zastavil a začal couvat. Kolegové nasedli do služebního vozidla a vyjeli za ujíždějícím řidičem," uvedla mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

foto PČR Vsetín

Asi po kilometrové jízdě řidič nezvládl v zatáčce řízení a najel do zatravněného protisvahu, kde zůstal stát na hromadě kamení.

„Při dechové zkoušce jsme šestatřicetiletému muži za volantem naměřili 1,76 promile. Zakázali jsme mu další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Muž nám uvedl, že je v Bystřičce na chatě a do auta sedl proto, že potřeboval nakoupit," dodala Javorková.

Za ohrožení pod vlivem návykové látky mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA