Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilému cyklistovi naměřili 1,28 promile

date_range 27.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Policisté chtěli tento přestupek vyřešit, a proto jej nedaleko zastavili. Při kontrole zjistili, že muž jeví známky požití alkoholu. „Provedená dechová zkouška ukázala hodnotu 1,28 promile," informoval preventista vsetínské policie Vladislav Malcharczik. Sedmadvacetiletý muž ze Vsetína uvedl, že večer vypil čtyři piva.

Tato piva se mu u správního orgánu asi prodraží. Mnozí cyklisté si totiž plně neuvědomují, že jsou stále bráni jako řidiči a to nemotorového vozidla. I pro ně tedy platí zákaz řízení po požití alkoholu. Pokuta u správního orgánu může dosáhnout až na padesát tisíc korun. „Jen v tomto roce řešili vsetínští policisté 15 případů podnapilých cyklistů. Ve třetině řešených případů překročila naměřená hodnota 2 promile," dodal Malcharczik.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA