Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý, bez řidičáku a navíc v cizím autě

date_range 20.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Tři promile alkoholu v dechu měl v neděli o půl šesté ráno třiadvacetiletý řidič z blízkého zahraničí, který havaroval ve Škodě Felicii ve Střelné. Za volant usedl i přesto, že nemá řidičské oprávnění a navíc si klíče od auta vzal bez svolení majitele.

Třiadvacetiletý řidič jel ve Škodě Felicii ve směru ke státní hranici se Slovenskem. „Vlivem silné opilosti nezvládl řízení, nejprve najel na pravou krajnici, pak s vozidlem trefil přenosnou dopravní značku a nakonec narazil do svodidel," uvedla tisková mluvčí policie Lenka Javorková. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili tři promile. „I přes vysokou hladinu alkoholu v dechu řidič tvrdil, že byl schopen řízení, že se necítil opilý," informovala mluvčí.

Mladík vlivem silné opilosti nezvládl řízení (foto PČR Vsetín)

Na Škodě Felicii, od níž si vzal klíče bez svolení provozovatele, se kterým bydlí v současné době na ubytovně, způsobil škodu za 5 000 korun. Další třítisícová škoda vznikla na dopravní značce. Cizince policisté po dopravní nehodě umístili pro podezření ze dvou trestných činů do policejní cely. „Během dne mu pak sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci s trestní sazbou do tří let," dodala mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA