Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý mladík poničil auto, pak v něm usnul

date_range 28.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Jako noclehárnu použil dvaadvacetiletý mladík ze Slovenska uzamčený vůz, zaparkovaný nedaleko jednoho bytového domu ve Slavičíně. Dovnitř chtěl nejprve vlézt klasicky dveřmi. To se mu ale nepodařilo, proto použil násilí.

„Přestože bylo vozidlo uzamčeno, tahal za kliku dveří tak dlouho, až ji ulomil. To jej zřejmě rozhněvalo, a proto si zlost vybil kopáním do dveří a ulomením zpětného zrcátka," informoval Petr Jaroš z Krajského ředitelství policie ve Zlíně.

Nakonec se rozhodl rozbít boční okýnko a ustlat si na místě spolujezdce. Na něm také usnul. Ne však na dlouho. Vedle poškozeného vozidla totiž krátce po třetí hodině ranní zaparkoval další automobil.

„Mladíci, kteří v něm přijeli, si všimli nejen poničeného vozidla, ale i muže, který v něm klidně spal. Zavolali proto na místo polici," dodal Jaroš.

Hlídka opilého muže zadržela a eskortovala jej do cely. Celková škoda, kterou nezvaný nocležník na vozidle způsobil, se blíží k částce deseti tisíc korun. V případě prokázání viny pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA