Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý otec málem vyklopil dítě z kočárku

date_range 23.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Kočárek s dítětem vezl silně podnapilý a s lahví piva v ruce. Třiadvacetiletý muž ze Vsetína své dítě několikrát málem vyklopil. Všimla si jej naštěstí kolemjdoucí žena, která přivolala městskou policii. Strážníci naměřili otci 3,53 promile alkoholu v krvi.

Dítě si vzal muž na procházku v sobotu po obědě. Podle své přítelkyně a matky dítěte střízlivý. Kolem půl 4 odpoledne jej náhodně spatřila žena, jak míří od minipivovaru Valášek směrem k sídlišti Dolní Jasenka značně podnapilý. Když šel po staré cestě, sedl si dokonce na trávu u cesty a kočár nechal stát ladem. Přesně tak jej našli nedaleko centra města strážníci.

„Muž hovořil nesrozumitelně a vykazoval nekoordinované pohyby. Dechová zkouška byla pozitivní. Strážníci jej upozornili na to, že by kvůli své indispozici mohl způsobit dítěti zranění. Své jednání ale začal omlouvat tím, že si dal jen tři piva, a že jej ke křižovatce u restaurace Snaha doprovodila babička a naproti mu jde přítelkyně," přiblížil ředitel Městské policie Vsetín Nikolaj Martinák.

Babička, která se zanedlouho dostavila na místo, jeho slova potvrdila. Následně zavolala matce dítěte, ať přijde opilému naproti. Ta si zanedlouho kočárek se svou ratolestí převzala. „Opilého otce strážníci upozornili, že budou o jeho chování informovat Odbor sociálních věcí Městského úřadu Vsetín. Za to si vyslechli i několik vulgarismů," doplnil Martinák.

Marie Šidlová

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA