Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý řidič havaroval, jeho bratr nepřežil

date_range 27.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Tragická nehoda se stala v neděli 26.7. o půl čtvrté ráno. Třiadvacetiletý muž z Frýdku Místku se svým vozem BMW narazil do stromu za obcí na Slavičínsku (podle nepotvrzených informací u obce Rudimov). Nezvládl projet levotočivou zatáčkou a na mokré vozovce vyjel mimo komunikaci.

Jeho třiatřicetiletý bratr z obce na Slavičínsku, který seděl na sedadle vedle něho, skončil v nemocnici ve Zlíně, kde ale po několika hodinách zemřel na těžká poranění.

Mladý opilý řidič narazil do stromu               Foto: PČR               Další fotografie

Řidič po nehodě odešel domů pro doklady. Policisté z Obvodního oddělení ze Slavičína ho po chvíli dohledali. „Dechová zkouška, díky které jsme měli záhy jasno, ukázala 1,58 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Škoda na osobním vozidle se vyšplhala na osmdesát tisíc korun. „Řidiče budeme nyní prověřovat pro trestný čin usmrcení z nedbalosti z tříletou trestní sazbou," dodala tisková mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA