Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý řidič se projížděl po fotbalovém hřišti

date_range 26.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 

Jízda po fotbalovém hřišti na Ohradě se nevyplatila devatenáctiletému mladíkovi z Janové. Byl totiž přistižen při činu a za svou mladickou nerozvážnost bude po zásluze potrestán.

Incident se odehrál včera krátce po poledni. „Na jednání mladého muže jsme byli upozorněni telefonicky. Vyrazili jsme na místo, vozidlo ale už bylo pryč," líčí případ ředitel vsetínské městské policie Nikolaj Martinák.

 

Muži zákona se ale nevzdali a po chvíli pátrání vozidlo i s jeho řidičem nalezli poblíž jednoho místního hypermarketu. „Strážníci jej sledovali až do centra města, kde jej zastavili. Mladík nezapíral a přiznal, že to byla hloupost. Zároveň uvedl, že je ochoten škodu uhradit," pokračuje ředitel Martinák s tím, že roli zde hrál i alkohol. „Naměřili jsme mu 0,49 promile alkoholu v dechu," poznamenal.

Mladík tak bude muset uvést hřiště do původního stavu, navíc se bude zpovídat i z řízení motorového vozidla pod vlivem alkoholu. Hrozí mu až dvacetitisícová pokuta a odebrání šesti bodů.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA