Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý šedesátník naboural pět zaparkovaných aut

date_range 07.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo činu, foto: PČR

Na silnici I/57 na úseku mezi obcí Ústí a Vsetínem došlo v pátek krátce před půlnocí k havárii osobního vozidla tovární značky Renault. Auto jelo ze směru od Ústí. Jeho šedesátiletý řidič z Karlovicka ale nezvládl řízení. Najel na pravou krajnici a havaroval do řady zaparkovaných vozidel.

 

Při této havárii nebyl nikdo zraněn. „Došlo k poškození celkem pěti zaparkovaných vozidel a to ve dvou případech tovární značky Subaru, dále BMW, Citroen a Volkswagen. Celková škoda na všech vozidlech překročila o dvacet tisíc čtyři sta tisíc korun. Došlo i ke škodě na dopravním značení i přilehlé budově za necelých deset tisíc korun. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku ke zjištění ovlivnění alkoholem. Přístroj ukázal hodnotu 1,87 promile. Policisté zadrželi muži řidičský průkaz,“ popsal mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

 

Okolnostmi této dopravní nehody se policisté nadále zabývají. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

V letošním roce do konce září na území okresů Vsetín zavinilo dopravní nehodu celkem 35 řidičů, kteří byli ovlivněni alkoholem. U více jak dvaceti případů byla zjištěná hodnota vyšší jak jedno a půl promile. V loňském roce za stejné období to bylo celkem 56 případů a z toho 35 případů s hodnotou vyšší jak jedno a půl promile.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi