Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý skákal do bazénu, skončil na záchytce

date_range 30.Srp, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Další z kuriozních případů řešili uplynulý víkend vsetínští strážníci. Hlavní roli v něm sehrál devětadvacetiletý muž ze Vsetína, který se rozhodl vykoupat se v oděvu a bez zaplacení vstupného ve venkovním bazénu vsetínských městských lázní.

Na incident strážníky upozornil v neděli navečer personál městských lázní, jehož pokyny odmítali uposlechnout dva nezvaní návštěvníci venkovního bazénu, zjevně pod vlivem některé z návykových látek. „Po příjezdu hlídky jeden muž uposlechl, druhý byl ale agresivní, nekontroloval své jednání, nekomunikoval a odmítl dechovou zkoušku," popsal incident ředitel vsetínské městské policie Nikolaj Martinák.

Výtečník byl proto za pomocí donucovacích prostředků předveden na policii, kde byla zjištěna jeho totožnost. „Následně byl převezen do protialkoholní záchytné stanice," dodal šéf strážníků. Muže tak vyjde večírek ukončený bazénovou lázní pěkně draho. Kromě nákladů za nocleh na záchytce se bude zpovídat z přestupků proti občanskému soužití a veřejnému pořádku, za což mu hrozí až dvacetitisícová pokuta.

V poslední době se jedná o další případ, kdy museli strážníci městské policie zasahovat v městských lázních proti neukázněným návštěvníkům.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA