Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Oprava elektroinstalace posune zahájení školního roku ve Vizovicích

date_range 22.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Budova ZŠ Vizovice

Minimálně o jeden týden později začne školní rok v budově základní školy na Masarykově náměstí ve Vizovicích. Může za to rozsáhlá oprava elektroinstalace, která začala ihned s nástupem letních prázdnin, tedy 28. června.

 

Oprava již byla nezbytná. Revizní posudek, který si ZŠ nechala zpracovat, totiž ukázal na celou řadu nedostatků. Značení vodičů původní elektroinstalace nevyhovovalo současné ČSN, barvy vodičů vyhovovaly ČSN platné v době realizace elektroinstalace. Bezpečnostním požadavkům neodpovídaly ani jistící prvky, které měly svou životnost již za sebou.

 

Budova slouží pro žáky prvního stupně základní školy, pro žáky Dětského domova a Základní školy Vizovice. V odpoledních hodinách jsou prostory školy využívány žáky základní umělecké školy,  v provozu je rovněž školní družina a aktivně je využívána také tělocvična školy. Investice přijde městský rozpočet na 4,6 milionu korun.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi