Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Automobil se při nehodě několikrát přetočil přes střechu

date_range 11.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo nehody mezi obcemi Střelná a Študlov

V sobotu krátce po šestnácté hodině havaroval mezi obcemi Střelná a Študlov osobní automobil. Na místo nehody se okamžitě sjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Jako první dorazili profesionální hasiči z požární stanice Valašské Klobouky.

 

„Po příjezdu bylo zjištěno, že osoby jsou mimo automobil a z vozidla vytekly provozní kapaliny. Provedli jsme předlékařské vyšetření a uniklé kapaliny zasypali sorbentem. Na místo se dostavila Policie České republiky a Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Posádka se s vozidlem několikrát přetočila přes střechu. Foto: HZS

Řidič havarovaného vozidla jel pravděpodobně příliš rychle. „Dvacetiletý muž nejel takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na jakou má rozhled. A když před sebou spatřil další automobil, ve snaze zabránit střetu šlápnul na brzdu. Tím však uvedl automobil do smyku a vyjel mimo silnici. Vozidlo se několikrát přetočilo a zůstalo stát na střeše,“ popsal nehodu mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Kromě řidiče jely ve vozidle ještě další tři osoby. Při nehodě dvě osoby utrpěly poranění, která si vyžádala lékařské ošetření. „Dechová zkouška na alkohol byla negativní. Materiální škoda byla předběžně odhadnuta na osmdesát tisíc korun,“ dodal Petr Jaroš.

 

Dopravní nehoda u Študlova

 

Vozidlo, které bylo na střeše a omezovalo provoz na silnici, převrátil zpět na kola soukromý teleskopický manipulátor. Po odstranění automobilu byla komunikace uklizena hasiči.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA