Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Osobní vlak se střetl na přejezdu s vozidlem

date_range 27.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ke střetu osobního vozidla značky Peugeot s osobním vlakem došlo v úterý 27. září po půl osmé ráno na železničním přejezdu v průmyslové zóně města Vizovice.

„Řidič vozidla utrpěl pouze lehčí zranění. Ta mu ošetřili záchranáři, které nechal na místo události povolat velitel zásahu. V osobním vlaku cestovalo v okamžiku střetu asi 20 cestujících. Ti se vrátili na blízkou železniční stanice, kam byl přistaven náhradní autobusový spoj. Nikdo z cestujících ani obsluhy vlaku nebyl zraněn," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Osobní vlak se střetl na přejezdu s vozidlem                  foto: HZS Zlínského kraje

Profesionální hasiči zajistili místo nehody a provedli nezbytná protipožární opatření. Po příjezdu jednotky drážních hasičů SŽDC Přerov předal velitel zlínských hasičů místo zásahu a v 08:32 hodin jednotka ukončila svůj zásah. Nehoda je v šetření policie.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA