Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Osobní vůz poškodil dva uzávěry plynu. Při vyproštění hrozila exploze

date_range 28.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda ve Vysokém Poli, foto: HZS

Ve Vysokém Poli dnes zasahovaly od 17:24 hodin tři jednotky hasičů u dopravní nehody jednoho osobního automobilu.

 

Nehoda osobního automobilu s poškozením dvou hlavních uzávěrů plynu ve Vysokém Poli byla hasičům ohlášena v 17:12 hodin. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk a jednotky dobrovolných hasičů z Vysokého Pole a Újezdu.

 

„Hasiči při příjezdu zjistili, že osobní automobil narazil do stromu. Po nárazu pokračoval dál v jízdě, při níž poškodil plot rodinného domu a poškodil dva hlavní uzávěry plynu. Na jednou poškozeném uzávěru zůstal stát. Hasiči provedli utěsnění poškozeného potrubí. Museli ale počkat na příjezd pohotovostní služby plynárenské společnosti, která zastavila přívod plynu. Jinak bylo nebezpečí, že by při manipulaci s vozidlem mohlo dojít k explozi,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

 

Po uzavření plynu hasiči pomocí navijáku vozidlo odtáhli z poškozeného potrubí. Při manipulaci s vozidlem došlo k úniku pohonných hmot. Místo s uniklými pohonnými hmotami hasiči zasypali sypkou sorpční látkou. K zranění osob nedošlo.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA