Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ověřovací anketa Valašských Klobouk: Nejžádanější jsou aktivity pro rodiny

date_range 27.Bře, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Do poloviny března měli lidé možnost hlasovat, který z deseti podnětů z veřejného fóra je podle nich nejdůležitější. Elektronickou ověřovací anketu využilo 274 respondentů, podle nichž náleží první místo v žebříčku aktivitám pro rodiny s dětmi, druhé místo rozšíření lyžařského areálu Jelenovská a třetí příčku získala opatření pro posílení retence vody v krajině.

 

„Děkujeme veřejnosti za aktivní účast v ověřovací anketě a za sestavení finálového pořadí podnětů, které vzešly z letošního fóra Klobouky Vašima očima. Nyní bude v kompetenci rady města, aby se jednotlivými tématy zabývala a hledala cesty k posunu a zlepšení. Budeme usilovat o to, aby se řešení některých problémů podařilo zařadit mezi projekty plánované už na letošní rok,“ řekla starostka Eliška Olšáková. „Vážím si toho, že občané vidí veřejné fórum i ověřovací anketu jako efektivní nástroj k poskytnutí zpětné vazby a vyjádření podnětů pro rozvoj města i místních částí,“ poznamenala.

 

Respondenti měli v anketě zprostředkované Mobilním Rozhlasem možnost hlasovat pro dva podněty. Celkem rozdělili 534 hlasů, kterými rozhodli o tomto pořadí

 

 

V anketě měli lidé možnost napsat také další své komentáře a připomínky. Město s nimi bude pracovat, podobně jako s podněty, které se na fóru mezi deset největších problémů nedostaly. Přehled všech podnětů, které lidé při veřejném fóru u pracovnách stolů navrhli, je k dispozici zde.

 

Videoreportáž z Veřejného fóra 2020

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA