Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pachatele, který ukradl 300 litrů ovocné pálenky, policisté vypátrali v lese

date_range 03.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

O krádeži 300 litrů ovocné pálenky jsme informovali v úterý. Muž v minulém týdnu během několika nocí odcizil z neobydleného rodinného domu ve Zlíně na Příluku celkem 300 litrů ovocné pálenky (více zde). Do domu vnikl bez použití násilí. Po odcizení slivovice vynesl ze stejného domu ještě porcelán a reproduktory. Tyto věci už ale nestihl odvézt.

 

Ve své nekalé činnosti pokračoval dál a to se mu vymstilo. Z dalšího rodinného domu, kde uviděl v zámku dveří zvenku zastrčené klíče, odcizil 30. června nad ránem 1500 korun a 370 euro. Při krádeži ho přistihl majitel domu, kterého probudily divné zvuky. „Zloděj mu však stihl utéct směrem k blízkému lesu. Majitel domu mezitím zavolal na linku tísňového volání policie a k lesu se začaly sjíždět policejní hlídky. Kriminalisté muže v lese vypátrali, zadrželi a převezli do policejní cely. Odcizené peníze policisté vrátili majiteli,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Zlínští kriminalisté šestatřicetiletého muže z obce na Kroměřížsku obvinili z krádeže a porušování domovní svobody. Dvanáctkrát trestaný muž je v současné době v podmínce, kterou ale porušil..

 

Recidivista se ke krádežím přiznal. Ovocnou pálenku prodal nebo daroval. „Policisté podali státnímu zástupci návrh na umístění muže do vazby, který soudce okresního soudu akceptoval, a policisté muže včera odpoledne převezli do vazební věznice v Olomouci. V případě odsouzení mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody,“ dodala Monika Kozumlíková.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA