Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Panská zahrada bude opět patřit dětem

date_range 30.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Pestrý program plný aktivit zejména pro rodiče s dětmi, připravuje na neděli 3. června 2012 do Panské zahrady Alcedo – středisko volného času Vsetín ve spolupráci s agenturou ANNA. Již po dvacáté se zde uskuteční oblíbený Den dětí s ANNOU.

Od 13 hodin se mohou návštěvníci parku těšit na bohatý taneční a hudební program na pódiu, který pro ně připravilo Alcedo, skupiny All Style Unit, Fitness Club Atlantik, Fit Club Jana Rožnov, ZUŠ taneční oddělení Vsetín a další vystupující. Po celé odpoledne bude také pro nejmenší návštěvníky nachystána řada pohádkových stanovišť. Děti se také mohou zúčastnit výtvarné soutěže na téma „Já v pohádce" nebo se projet na konících nebo si prohlédnout zvířátka v zookoutku.

„Letošními novinkami v programu jsou jízdy na raftech po rybníčku, návštěvníci si mohou zblízka prohlédnout větroně Blaník nebo zažít dobové tržiště včetně Malé divadelní scény v podání skupiny historického šermu Valmont," uvedla za organizátory Iva Slováčková z Alceda.

Vyvrcholením odpoledního programu bude losování kuponů dětské tomboly, jejíž výtěžek bude věnován na nákup monitorovacích podušek pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Vsetín.

„V minulých ročnících se nám podařilo díky této pomoci shromáždit a předat vsetínské nemocnici téměř sedmdesát tisíc korun, která je využila na nákup přístrojů a pomůcek pro zvyšování kvality péče o novorozence," dodala Iva Šobáňová z pořádající agentury.

Celý program ukončí dětská diskotéka DJ Petra Bazla. Akcí vás provede Beruška s Klaunem a další pohádkové bytosti. 

Program dětského dne .doc

Jan Merenda

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA