Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Panská zahrada zažije Den dětí s ANNOU

date_range 29.Kvě, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Celá flotila námořníků a pirátů má připraveny sportovní, výtvarné a dovádivé úkoly pro návštěvníky 22. Dne dětí s ANNOU, který se uskuteční v neděli 1. června 2014 od 13 do 19 hodin v Panské zahradě ve Vsetíně. Tradiční akce má letos námořnickou tématiku, a tak mohou malí návštěvníci získat pirátské tetování, čeká na ně napnutí plachty, služba ve strážním koši či občerstvení v námořnické nealko krčmě. Připravena je řada vystoupení a nemění se ani charitativní rozměr akce: výtěžek z kuponů dětské tomboly bude opět předán dětskému oddělení Vsetínské nemocnice a.s. k nákupu potřebných monitorů dechu novorozenců.

Den dětí s ANNOU pomáhá Vsetínské nemocnice a.s. již od roku 2003, celkem tak bylo zdravotníkům předáno již více než 86 tisíc korun, které přispěly k nákupu několika přístrojů potřebných v péči o nejmenší pacienty. V posledních letech byl výtěžek věnován na nákup monitorů dechu novorozenců, které potřebují pravidelnou obměnu. Ke stejnému účelu budou vybrané finanční prostředky určeny i letos.

Monitor dechu je neocenitelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko. Vsetínská nemocnice tento systém využívá již několik let a maminky jsou za tuto možnost vděčné. „Po dvou letech je vždy zapotřebí každý monitor podrobit technické kontrole, tento postup je možné maximálně dvakrát opakovat. Část přístrojů bylo proto zapotřebí po šesti letech provozu vyřadit a zakoupit nové," vysvětlila pracovnice technického odboru Vsetínské nemocnice a.s Jana Santlerová.

Program najdete zde 

Lenka Plačková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA