Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Parkoviště na Masarykově náměstí je vyhrazeno kulturnímu programu

date_range 12.Srp, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Na Masarykově náměstí nyní nezaparkujete. Foto: redakce

Přespolní návštěvníci, kteří budou o nadcházejícím víkendu přijíždět do Valašských Klobouk na hudební festival Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, by měli počítat s nutností využít parkoviště mimo centrum. Připraveny budou odstavné plochy v Brumovské ulici v areálu středního odborného učiliště a za tamní autobusovou zastávkou, na ulici Nádražní vedle výrobních a skladovacích hal i u vlakového nádraží, dále u polikliniky a u hřbitova.

Setkání muzikantů v Bílých Karpatech

„Masarykovo náměstí bude o víkendu dějištěm dvacátého ročníku hudebního festivalu Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, v sobotu navíc bohatšího o gastrofestival. Od pátku proto bude centrální parkoviště uzavřeno, aby mohly v tomto veřejném prostoru probíhat přípravy i samotné festivalové dění. Pro přijíždějící návštěvníky připravíme ve městě orientační tabule, které je navedou na odstavná parkoviště. Děkujeme za pochopení a srdečně zveme na festivalový program,“ uvedl Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA