Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Parkoviště u klobouckého hřbitova dostane nový povrch

date_range 23.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Parkoviště u kostela. Foto: archiv města Valašské Klobouky

Špatný stav frekventovaného parkoviště u valašskoklobouckého hřbitova se dočká nápravy. Dojde ke kompletní obnově, osazení silničních obrubníků a položení nové vrstvy asfaltového povrchu. Parkovací stání pro dvě desítky vozidel budou označena nástřikem. Stavební práce začnou ve čtvrtek 24. září, řidiči by tedy měli počítat s uzavřením celé plochy a využít jiných parkovišť ve městě.

 

„Parkoviště je využívané nejen návštěvníky hřbitova, ale také lidmi, kteří přijíždějí do Valašských Klobouk a odstavují zde auto při dlouhodobějším stání. Jedná se o plochu, na které není parkování zpoplatněno, avšak její opravu považujeme za důležitou pro zlepšení dopravní infrastruktury i úpravu vzhledu celé lokality,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

 

Oprava vyjde na 700 tisíc korun.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA