Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pásový nakladač se v Luhačovicích propadl stropem

date_range 27.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nakladač se propadl do sklepa. Foto: HZS

V sobotu před půl jednou hodinou odpolední se v bývalém zemědělském objektu na ulici Ludkovická v Luhačovicích částečně propadl stropem pásový nakladač Bobcat. U události zasahovali profesionální hasiči z Luhačovic, Zlína a Otrokovic.

 

„Průzkumem jsme zjistili, že Bobcat najel na částečně podsklepenou část, která se pod nakladačem propadla. Nakladač byl provizorně uchycen popruhy k nákladnímu automobilu Avia,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička. K propadlému nakladači přijela Policie České republiky.

 

Nakladač se propadl do sklepa. Foto: HZS

 

O nehodě byl informován také majitel stroje, který se dostavil na místo. Následně byl nakladač uchycen k vyprošťovacímu automobilu hasičů. „Nakladač byl vyzdvižen z díry a podložen fošnami, aby došlo k rozložení sil a zajištění proti dalšímu propadu. Majitel stroje potvrdil, že nakladač není poškozen. Obsluha proto s nakladačem vyjela z objektu,“ dodal Roman Žemlička.

 

K zranění osob ani k dalšímu poškození objektu nedošlo.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA