Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Passat sjel u Petrůvky ze silnice mezi stromy

date_range 22.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 21. října ve 21:49 hodin přijali hasiči krajského operačního střediska ve Zlíně oznámení o možné dopravní nehodě u Luhačovic.

„Na místo hned vyslal operační důstojník jednotky profesionálních hasičů stanic Luhačovice a Slavičín. Současně byl vyhlášen poplach také jednotce dobrovolných hasičů z Luhačovic," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje   další fotky

Jednalo se o dopravní nehodu osobního vozidla VW Passat, které skončilo převrácené na střechu v lesním porostu u komunikace. Vůz jel ve směru od Petrůvky a v klesání se zatím nezjištěných příčin sjel z vozovky. „Při nehodě byla zraněna jedna žena, kterou po ošetření transportovala posádka zdravotnické záchranné služby do nemocnice ve Zlíně," upřesnil mluvčí.

Hasiči provedli nasvětlení místa události pomocí teleskopického osvětlovacího stožáru zásahového vozidla a zajistili vrak vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. „Následně byla částečně zprůjezdněna i hlavní komunikace do Luhačovic, která byla po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému zcela uzavřena," dodal Libor Netopil.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA