Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Páťáci z Vlachovic ovládli krajské kolo soutěže

date_range 27.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Dne 18. 4. 2016 proběhlo v Želechovicích nad Dřevnicí krajské kolo přírodovědné soutěže „Poznej a chraň". Žáci 5. třídy ze Základní školy Vlachovice si tam jeli porovnat své znalosti a dovednosti v oblasti vod Zlínského kraje a života kolem nich. Soupeřili s velmi kvalitními a dobře připravenými týmy z celého kraje.

Žáci Zuzana Havlíková, Martin Kadlec a Blanka Motúzová prokázali vysokou úroveň znalostí o fyzikálních i chemických vlastnostech vody, řekách, rybnících a přehradách. V písemné i praktické podobě poznávali rostliny a živočichy žijící ve vodě i jejím okolí. Celý tým podal v soutěži výborný výkon a získali 1. místo mezi všemi školami Zlínského kraje s náskokem 10 bodů.

Páťáci z Vlachovic ovládli krajské kolo soutěže  „Poznej a chraň"    foto: archiv ZŠ Vlachovice      fotogalerie

Aby mohli postoupit do krajského kola, museli se zúčastnit okrskového kola. Tady vybojovali mezi 23 družstvy výborné 2. místo. „Vítězům gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy. Budiž jim tento úspěch motivací pro další soutěže a životní zkoušky," popřála Mgr. Vladimíra Šeligová třídní učitelka 5. třídy ZŠ Vlachovice.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA