Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Páteční nehody si vyžádaly jednu oběť

date_range 31.Říj, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
30.10.2009 – 11:55 hod. – dopravní nehoda u Bystřičky

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí s jedním zásahovým vozem a speciálním protichemickým kontejnerem. V blízkosti železničního přejezdu u Bystřičky došlo ke střetu osobního auta zn. Opel a nákladní soupravy s tahačem zn. DAF.

Řidička osobního auta jela od obce Jablůnka, když před přejezdem přejela do protisměru a narazila do boku tahače. Osobní auto následně havarovalo na střechu u železničního přejezdu. Zraněnou ženu si do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Nákladní auto bylo poškozeno v oblasti nádrže a došlo k masivnímu úniku paliva na silnici. Naftou byl znečištěn úsek asi 50 metrů, kde se rozlilo na 800 litrů paliva

 

foto HZS Zlínského kraje  více fotek

 
30.10.2009 – 16:32 hod. Těžká dopravní nehoda u Dušné

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína s jedním zásahovým vozem a velitelským vozem s rozšířenou výbavou zn. Jeep. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že mezi obcí Dušná a Malá Bystřička došlo k tragickému střetu osobního auta Š 120 s nákladním vozem zn. Tatra 148.

 

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

 
Po vzájemném čelním střetu ve známém zatáčkovitém a lesním úseku došlo k tragickému úmrtí starší spolujezdkyně na předním sedadle osobního auta. Ta svým těžkým zraněním podlehla na místě. Starší řidič utrpěl zranění a byl předán do péče přivolané posádky zdravotnické záchranné služby, která přijela těsně za hasiči.

Doprava na komunikaci byla po nehodě zcela zastavena. Po základním zadokumentování nehody hasiči uvolnili část vozovky pro kyvadlové řízení dopravy. Vraky byly zajištěny proti požáru a úniku provozních kapalin.

 
30.10.2009 – 17:35 hod. Vážná havárie osobního auta u Francovy Lhoty

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína s velitelským vozem a rozšířenou výbavou zn. Jeep, který se krátce před tím vrátil z předchozí tragické dopravní nehody u Dušné, dále jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jedním zásahovým speciálem a jednotka dobrovolných hasičů z Francovy Lhoty. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k havárii osobního auta zn. Š Fabia.

 

Foto HZS Zlínského kraje   více fotek

 

Řidič vozu vyjel mimo komunikaci, kde havaroval do hlubokého příkopu. Původní hlášení hovořilo o možném zaklínění až čtyř osob v havarovaném voze. Před příjezdem záchranářů byla spoluobčany vytažena nejdříve zraněná čtyřiašedesátiletá spolujezdkyně, kterou následně ošetřila posádka přivolané zdravotnické záchranné služby. Hasiči mezitím začali vyprošťovat zaklíněného řidiče, který byl také později předán do péče zdravotníků a ošetřen.

Hasiči zajistili vrak vozu proti případnému požáru a úniku provozních kapalin. Havárii na místě šetřila policie.

 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA