Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pátrání po devadesátiletém seniorovi mělo šťastný konec

date_range 24.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Včera pátrali policisté ve Zlínském kraji hned po dvou mužích, které postrádaly jejich rodiny. U mladšího z nich bohužel nemělo pátrání šťastný konec, rozuzlení druhého případu bylo šťastné.

 

Po devadesátiletém seniorovi ze Zlína začali policisté z Luhačovic pátrat poté, co jim jeho zmizení oznámil v osm hodin večer o třicet let mladší syn. Uvedl, že byli s otcem v Luhačovicích na chatě, ale otec se při procházce před dvěma hodinami někam zatoulal. Neměl u sebe mobilní telefon

 

„Na místo ihned vyrazily všechny dostupné hlídky. Po seniorovi pátrali policisté společně s policejním psovodem a na pomoc chtěli přivolat také leteckou službu. Propátrávali okolí přehrady, město, přilehlé parky a lesy,“  uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Asi po hodině hledání syn pohřešovaného muže policistům řekl, že jeho otec bydlí ve Zlíně, proto se policisté vydali prověřit jeho bydliště. „Jaké bylo jejich překvapení, když seniora našli sedět v klidu doma u televize. Vysvětlil jim, že když se v Luhačovicích ztratil své rodině, vydal se na autobusovou zastávku, aby se vrátil do Zlína a počkal na ně v klidu doma,“ dodala Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA