Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pejskaři opět roztančili děti a rodiče

date_range 01.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 25. června 2011pořádal Kynologický klub Horní Lideč pro děti zábavné odpoledne s podtextem „Hawaiiské rytmy". Odpoledne se začali scházet na místní cvičák rodiče se svými dětmi, kde byl pro ně připraven bohatý program. Chůdy, skákání v pytli, šipky, hola hop, velký zájem u dětí vzbudilo chytání na udici v „ Hawaiiské zátočině".

Po úvodním nástupu většiny psovodů se svými čtyřnohými kamarády, byla slavnostně odhalena cedule kynologického klubu, a tím se otevřelo nově zkonstruované cvičiště. Pan starosta Tkadlec slavnostně přestřihl pásku a děti si připíjely dětským šampusem.

 

více fotek

 
Dalším zpestřením pro diváky byla ukázka výcviku psů. Ti předvedli poslušnosti ze sportovní kynologie, ukázky zadržení figuranta a předvedení výstavních psů. Zajímavé bylo vystoupení fenky maďarského ohaře, která předvedla umění loveckého psa při vystavování křepelky a také aportování lišky z houštin.

Z tváří většiny diváků byl při vystoupení taneční skupiny Inšaláh vidět úžas a obdiv. Samozřejmě nechybělo ani malování na tváře, o které se postarala děvčata pod vedením paní Smolíkové.

Hawaiiské rytmy a písničky roztančily dětskou část publika, kteří si v rámci tance i zasoutěžili. Velmi očekávanou byla závěrečná tombola. Pro všechny věkové kategorie dětí byly připraveny hodnotné ceny a dárky. Nikdo neodešel domů díky sponzorům s prázdnou. Na závěr tohoto veselého dne si mohly děti s rodiči „zablbnout" při diskotéce.

 

Mgr. Petr Daněk – předseda Kynologického klubu Horní Lideč

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA