Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pepa Tomeček dovezl z Thajska stříbro

date_range 27.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

49. ročník Mezinárodní chemické olympiády probíhal od 6. do 15. července na Mahidol University v thajském městě Nakhon Pathom. Soutěže se zúčastnilo 297 studentů ze 76 zemí světa. Českou republiku letos reprezentoval jeden z nejmladších týmů v historii: druháci Miroslava Novoveská a Richard Veselý (na fotografii uprostřed), čtvrťák Jiří Ledvinka (vlevo) a také obhájce loňského stříbra třeťák Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín Josef Tomeček (vpravo).

Josef Tomeček reprezentoval ČR v Thajsku                 foto: vscht.cz

Na studenty čekal nelehký úkol v podobě jedenácti teoretických a tří praktických problémů. Všichni čtyři čeští zástupci se jej zhostili na výbornou, předvedli výborné výkony a získali 4 medaile. Josef Tomeček se umístil na skvělém 41. místě a získal stříbrnou medaili. Richard Veselý vysoutěžil stříbrnou medaili a obsadil 73. příčku. Jiří Ledvinka na 95. místě získal rovněž stříbrnou medaili a Miroslava Novoveská se ziskem bronzové medaile obsadila 128. místo..

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA