Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Peťa a Dan ze Slavičína vytvořili sandály, které se stanou vaší součástí

date_range 28.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Sympatický mladý pár pochází ze Slavičína. Peťa vystudovala Design obuvi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a živí se jako designér. Postupem času obuvnické řemeslo začalo zajímat i Dana. S přibývajícími roky došli k názoru, že tvořit v souladu s přírodou je cesta, kterou chtějí jít.

 

„Respektování tvarů a přirozených pohybů těla, vyústilo v naši snahu vytvořit individuální, minimalistický sandál. Poslední rok sandál Nallu testujeme a vyvíjíme. Nyní přinášíme jeho nejlepší řešení. Součástí projektu je vývoj aplikace, která nám umožní jednoduše získat míry vašeho chodidla,“ uvedla Peťa. Díky tomuto chytrému řešení dostanete neobyčejné sandály, které se přizpůsobí chodidlu.

 

K dotažení takovéhoto projektu do konce je potřeba odhodlání, čas a samozřejmě peníze. Potřebné finanční prostředky hledají přes tzv. crowdfunding. Jedná se o způsob financování, při kterém jednotlivci přispívají menším obnosem k cílové částce. Na stránce ZDE si můžete vybrat výši příspěvku a k tomu odpovídající odměnu jako například originální batůžek, tričko, nebo rovnou nové sandály z dílny mladých slavičanů.

 

„Nallu není klasický sandál, je to sandál, který díky své specifické konstrukci obejme vaši nohu a tím se stane vaší součástí. Díky tomuto efektu lze dosahovat pocitů blížících se chůzi na boso,“ přiblížil Dan. Tyto barefootové sandály jsou šité na míru vašim nohám. Jsou navrženy tak, aby respektovaly přirozené potřeby a nelimitovaly chodidlo.

 

Peti a Danovi držíme palce. Věříme, že se svým projektem prorazí a přidají se k dalším úspěšným Valachům.

 

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA