Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pětistým dárcem krve Jaroslav Macháč ze Študlova

date_range 05.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Dárcovstvím krve lidé pomáhají zachraňovat lidské zdraví a životy. Krev hraje stále v medicíně nezastupitelnou roli. Nelze ji uměle vyrobit.„Poprvé jsem daroval krev před lety na vojně a pak pokračoval ve Vsetíně. Je tu výborný kolektiv zdravotníků, čím dál lepší,” komentoval s úsměvem pan Jaroslav. A co je podle něj motivací, proč darovat krev? „Pomáhat, dokud je to možné,” vysvětlil. Vsetínská nemocnice si lidí jako je Jaroslav velmi váží.

Pětistým dárcem krve Jaroslav Macháč ze Študlova s kolektivem zdravotníků, foto: Vsetínská nemocnice

Chcete si dárcovství vyzkoušet i vy? Stačí se přihlásit na tel. čísle 571 818 605. Registrovat se na daném telefonním čísle můžete rovněž k darování krevní plazmy či k přihlášení do registru dárců kostní dřeně. Odběry krve od dobrovolných dárců probíhají ve Vsetínské nemocnici vždy ve středu, v prostorách moderního pavilonu Patologie a centrálních laboratoří (3. podlaží). K dispozici je zde bezplatné wifi připojení k internetu, televizor v čekárně pro dárce krve.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA