Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Peugeot havaroval nad ránem do příkopu

date_range 30.Zář, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V neděli (30.09.) krátce před půl čtvrtou ráno vyjížděly složky integrovaného záchranného systému k vážné havárii osobního auta značky Peugeot.

„Tři mladí lidé jeli směrem od Valašských Klobouk do Brumova-Bylnice a mezi těmito obcemi havarovali do příkopu. Vozidlo řídila dvaadvacetiletá žena, společně s ní cestoval ve vozidle stejně starý muž a o rok mladší žena," informovala mluvčí zlínských policistů Monika Kozumplíková.

foto PČR

Řidička utrpěla při nehodě těžké zranění, zbylí dva cestující utrpěli zranění lehká. Všechny tři převezli záchranáři k ošetření do nemocnice.

„Dechová zkouška u řidičky byla negativní. Škoda na vozidle činí předběžně čtyřicet tisíc korun. Okolnosti a příčinu havárie prověřují dopravní policisté," dodala Kozumplíková.

foto PČR

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA