Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pivní slavnosti nabídnou devět druhů piv

date_range 30.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na letošním druhém ročníku pivních slavností se návštěvníci mohou těšit na nejméně 9 druhů piv a na známé regionální kapely. Pivní slavnosti se konají na Motorestu Čertovy skály Lidečku, v krytém venkovním areálu poslední prázdninový víkend 30. – 31. srpna.

Pivní slavnosti začnou už v pátek 30. srpna v 19:00, kdy tento večer bude patřit známé kapele z Francovy Lhoty Vyhoď Blinkr a všem již zažité Midnight Blue z Horní Lidče.

V sobotu se můžete těšit na bohatý program, který zahajuje rocková kapela Dynamic v 13:00. Poté se na pódiu objeví valašskoklobucká kapela Šamat, dále Vás bude bavit kapela Fire rice, kterou vystřídá skupina Warholl. Ta se dostala do podvědomí fanoušků svým videoklipem Oblivion, který zveřejnila začátkem letošního roku. Od 17:00 zahájí své vystoupení kapela Contraakce z Hošťálkové, která koncertuje už necelých deset let.

Kapela Headmaster foto Honza Sucháček

Mezi dalšími účinkujícími nebude dále chybět kapela Millenium a slavičínská parta HUP. Večer završí dnes již populární kapela Headmaster, která měla možnost mimo jiné vystoupit i s kapelou Iné Kafe, Citrón a Fleret. Na úplný závěr večera se můžete těšit na Scorpions revival v čele se zpěvákem Martinem Filákem, který bude mít na sobotní večer připravený honosný program.

Jak už z názvu vyplívá, celé slavnosti se ponesou ve znamení chmelového moku. Těšit se můžete na více jak devět druhů piva. Budou zastoupeny značky jako Gambrinus, Pilsner Urquell, Kanec, Litovel, Ostravar, Zubr, Braník a další.

Pivní slavnosti se konají v krytém areálu Motorestu Čertovy skály, kdy vstup na páteční večer je za 70 Kč a v sobotu je možnost si užít volný vstup od 13:00 do 17:00 a po té je vstupné za 90 Kč.

Srdečně zvou účinkující a pořadatelé.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA