Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pivo Lambert z pivovaru Hrádek získalo Stříbrnou pivní pečeť

date_range 20.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Sládek pivovaru Hrádek Ing. Jaroslav Horehleď (vpravo) převzal ocenění

V degustační soutěži 32. ročníku Mezinárodního pivního festivalu v Českých Budějovicích bylo oceněno pivo Lambert ze slavičínského pivovaru Hrádek, které získalo Stříbrnou pivní pečeť v kategorii „polotmavé pivo z minipivovaru“.

 

Pivní pečeť je certifikované ocenění piva v největší a nejstarší degustační soutěži v České republice, která se koná pod dohledem renomovaných garančních a certifikačních autorit. Slavnostní vyhlášení výsledků degustační soutěže proběhlo poslední dubnovou sobotu v rámci uvedeného pivního festivalu – sládek pivovaru Hrádek Ing. Jaroslav Horehleď převzal ocenění z rukou Pavla Hrocha, náměstka hejtmana Jihočeského kraje.

 

O oceněném pivu sládek Horehleď prozradil, že: „Lamberta jsme původně vařili jen příležitostně. Jeho obliba ale narostla v takové míře, že jsme jej zařadili mezi naše ostatní, běžně vařená a nabízená piva.“

 

Pivo Lambert 12° je polotmavý ležák s vyšší plností, příjemnou karamelovou příchutí středního řízu a chmelovou hořkostí. Stejně jako ostatní piva pivovaru Hrádek je vyráběno klasickou českou technologií – dvourmutovým způsobem, po němž následuje kvašení v otevřené kvasné kádi a dozrávání studeným ležením v ležáckém sklepě.

 

Polotmavý ležák Lambert se tímto úspěchem zařadil mezi ostatní, již dříve oceněná piva pivovaru Hrádek – světlý ležák Horehleď a světlé silné pivo Ocelot.

 

www.pivovar-hradek.cz

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA