Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pizza, burgery i frgály. Ve Velkých Karlovicích mají otevřeno

date_range 01.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Bistro Razula

Chystáte se vyrazit na výlet do přírody, na čerstvý vzduch? Pokud budete mít cestu kolem Velkých Karlovic, zastavte se za občerstvením v tamním Bistru Razula u sjezdovky Razula, vedle cyklostezky Bečva. Výdejní okénko je otevřené denně od 8 do 18 hodin a nabízí spoustu skvělých specialit s sebou.

 

„Na sjezdovce Razula přímo u bistra se navíc stále drží zbytky sněhu, což jistě potěší všechny, kteří ještě neuklidili sáňky a boby do sklepa. V okolí se pak dá vyrazit na procházku i výlet na kole,“ říká Martina Žáčková, mluvčí Resortu Valachy, do kterého Bistro Razula patří.

 

A na čem si pochutnáte u výdejního okénka Bistra Razula? Někdejší ski bufet s kdysi jednoduchým občerstvením pro lyžaře výrazně pozvedl svou úroveň mimo jiné i díky tomu, že se zde o přípravu jídel starají kuchaři blízkého Spa hotelu Lanterna. „Denně pečeme šest druhů pizzy, nabízíme také burgery s trhaným masem, grilovaná žebra a sýry, plněné tortilly, borůvkové knedlíky, frgály a další dobroty. Velkým hitem jsou naše hotová jídla ve skle. Můžete si tak kousek  gastronomie Lanterny odvézt s sebou domů, kde stačí rychle ohřát a máte skvělý oběd nebo večeři. V nabídce bývá mj. kyselice, gulášová polévka, hovězí svíčková na smetaně nebo masové koule s rajskou omáčkou,“ doplňuje Žáčková.

 

V období Velikonoc bude navíc otevřeno i výdejní okénko u nedalekého Wellness hotelu Horal a to od pátku 2. do pondělí 5. dubna, vždy od 10 do 17 hodin. Občerstvit se tu můžete polévkou, gulášem nebo třeba hot dogem.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA