Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Plameny zasáhly celý vůz, ten byl zničen

date_range 03.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Dne 3.9.2010 v 10:09 hod. byli hasiči informováni o požáru osobního auta u obce Nedašova Lhota.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jedním zásahovým vozem, kterou posílily jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Nedašova Lhota a Brumov. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k rozsáhlému požáru osobního automobilu zn. Š Felicia combi.

Starší manželský pár jel na dovolenou, když byl cestou u Nedašovy Lhoty upozorněn dalšími řidiči na kouř a požár. Po zastavení se oba pasažéři dostali do bezpečí a na pomoc zavolali hasiče. Požár se rychle rozhořel.

 

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

 
Jako první dorazili profesionálové z Valašských Klobouk, a to za deset minut od výjezdu. Prakticky celé auto bylo v plamenech a nebylo možné ho zachránit. Hasiči bleskově rozvinuli vysokotlaké vodní vedení, plameny se podařilo postupně srazit a uhasit. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn.

Po příjezdu vyšetřovatele hasičů ze Zlína bylo místo požáru ohledáno. Plameny zničily celý vůz a majitelům způsobily škodu za 30.000 Kč. Příčinou vzniku požáru byla technická závada.

 
Ivo Mitáček – HZS Zlínského kraje
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA