Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po cyklostezce jelo auto, řidič byl opilý

date_range 31.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V policejní cele skončil v pondělí 29. července večer řidič, který jel opilý autem po cyklostezce. Policisté mu naměřili 1,71 promile. Den nato opustil policejní služebnu v Karolince v ruce se záznamem sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

„Kolem půl dvanácté v noci kontrolovala policejní hlídka parkoviště u jezera Balaton v Novém Hrozenkově. Přitom zahlédla vozidlo, jehož řidič vjel do zákazu a pokračoval v jízdě po cyklostezce směrem na Vsetín," uvedla k prohřešku vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková.

ilustrační foto PČR

Policisté se rozhodli muže za volantem zkontrolovat. Řidič zastavil a předložil doklady potřebné k řízení auta. Pak následovala dechová zkouška, která byla pozitivní.

„Čtyřiadvacetiletý muž ze sousedního státu nadýchal 1,71 promile," upřesnila mluvčí. Karolinští policisté řidiči zakázali další jízdu a zadrželi mu řidičský průkaz. Zbytek noci strávil cizinec v policejní cele.

„V úterý dopoledne jsme mu sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky s trestní sazbou do jednoho roku a pak jsme ho ze zadržení propustili," dodala Lenka Javorková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA