Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po 3 letech se na valašskoklobucku udělovaly ceny podnikatelům

date_range 24.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Udělování cen na galavečeru Business dinner. Foto: Eva Fialová

V novém klobuckém podnikatelském inkubátoru Dům na rohu se po dlouhých 3 letech udělovaly ceny podnikatelům na galavečeru Business dinner. Akce se uskutečnila ve středu 23. listopadu od 18.00 hodin, a to ve 3 blocích: vzdělávacím, společenském a networkingovém.

 

Ve vzdělávacím bloku vystoupil jednatel TIC Zlín Lukáš Trčka s představením platformy Zlinnovation, která společnými silami všech subjektů zapojených do inovačního podnikatelského ekosystému Zlínského kraje poskytuje kompletní spektrum podpůrných služeb pro všechny typy podniků, od start-upů až po inovační firmy expandující na zahraniční trhy. Hlavní přednášku večera pak měl pan ředitel firmy KOMA-Modular Stanislav Martinec s názvem „Všechno je jinak, aniž o tom víte,“ kde nastínil pro mnohé odvážné vize, které jsou však již v některých částech světa realitou. Nebál se také nahlédnout do blízké budoucnosti, jak bude vypadat svět v jeho oblasti podnikání, a to ve stavebnictví a doprovodných službách.

 

Ve společenské části večera se udělovaly ceny inovativně hned v pěti kategoriích.

 

V kategorii start-up roku byly uděleny ceny oběma úspěšným projektům z podnikatelského akcelerátoru Zlínského kraje Můj první milion, a to Kateřině Bělákové a Lucii Stružka se start-upem U nás kafe, za realizaci jejich zážitkové pojízdné kavárny a cateringem šitým na míru.

Oceněný start-up: U nás kafe

Druhým oceněným start-upem jsou Táňa Tkadlecová a Bohdana Kolínková, které šijí a prodávají udržitelnou pomalou módu pod značkou Ex Privata Industria (EPI slow fashion).

Oceněný start-up: Ex Privata Industria

Cenu pro živnostníka roku obdržel Jiří Šenkeřík a jeho firma Moštuj, výrobce široké škály moštů různých příchutí.

Živnostník roku: Jiří Šenkeřík (Moštuj)

Za firemní filantropii byl oceněn pan Karel Janáč a jeho firma Design 88 za kompletaci a distribuci proticovidových štítů v době frontálního útoku pandemie covid 19.

 

 

Firemní filantropie: Design 88 a SECAPRO

 

Tento projekt realizoval společně s panem Zdeňkem Juřicou z firmy SECAPRO, která obdržela následně ocenění pro inovační firmu roku za jejich inovativní produktové řešení elektronických vrátnic, které implementují po celé České republice. Vzhledem k souběžné akci v Praze cenu za něho převzala jeho manželka.

 

Poprvé také byla udělena speciální cena Vizionář Zlínského kraje, kterou obdržel pan Stanislav Martinec z firmy KOMA Modular.

Vizionář Zlínského kraje: Stanislav Martinec (KOMA Modular)

O příjemnou atmosféru a hudební podbarvení společenské části večera se postaralo hudební trio ve složení Radana Beláková, Karin Vaculíková a Lada Martinková.

Trio con amore

Netradiční zpestření proběhlo v podobě módní přehlídky nové kolekce v režii EPI slow fashion.

Módní přehlídka

V poslední networkingové části mohli účastníci akce naplnit její hlavní poslání, kterým je budování partnerství a podnikatelské komunity v našem regionu.

 

Klobucký podnikatelský inkubátor si váží všech, kteří si našli čas a přišli na tuto zásadní podnikatelskou akci. Podnětem pro síťování bylo také uctění výročí 1 200 let od první písemné zmínky o Moravě, kdy mohli účastníci akce shlédnout 2 videa vytvořená Jihomoravským krajem, první o osobnostech Moravy, druhé o významných místech Moravy a následně přemýšlet také o tom, jak by takové propagační video mohlo vypadat v podání místních podnikatelů a zásadních míst.

 

Hlavní pořadatel a organizátor akce Klobucký podnikatelský inkubátor děkuje partnerům akce za jejich dlouhodobou podporu a spolupráci.

 

Jsou nimi Město Valašské Klobouky, TIC Zlín a CzechInvest – krajská pobočka Zlín.

 

Dále děkujeme spolupořadatelům akce KOMA Modular, U nás kafe, EPI slow fashion, Moštuj a hudební trio.

 

Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra

 

Foto: Eva Fialová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA