Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po kolizi skončil motorkář ve svodidlech

date_range 03.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 2. dubna odpoledne došlo k nehodě mezi motorkou a osobním automobilem mezi Štítnou nad Vláří a Brumovem-Bylnicí.

Zprávu o motorkáři pod svodidly v místní části Bylnice, sídelní jednotce Kamenec, přijali hasiči v 16:21 hodin. K nehodě vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Valašské Klobouky s jedním zásahovým vozidlem.

„Operační důstojník musel jednotce upřesnit místo nehody, protože oznamovatel udal nesprávné místo. Hasiči při příjezdu uviděli, že zraněný motorkář je již v péči zdravotnické záchranné služby. Na druhé straně komunikace stál poškozený osobní automobil. Část jednotky pomáhala zdravotníkům. Ostatní hasiči provedli protipožární opatření a vyznačili místo nehody kužely. Následně v místě nehody řídili provoz," uvedl k zásahu hasičů jejich tiskový mluvčí Roman Žemlička.

 Zraněnému motorkáři musel být na několika místech rozstřižen oděv        foto: HZS      další foto (3)

Motorkáři musel být na několika místech rozstřižen oděv. Po ošetření byl opatrně položen na nosítka a odnesen do sanitky, která ho odvezla k dalšímu vyšetření do nemocnice.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA