Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po koronavirové výluce se služba Seniortaxi vrací zpět

date_range 25.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality

Senioři z Valašských Klobouk a místních částí mohou od 25. května znovu využívat služeb Seniortaxi. Pasažéři i řidič budou muset mít po dobu jízdy nasazenou roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Ve vozidle také bude k dispozici dezinfekční prostředek, kterým si budou senioři při nástupu ošetřovat ruce. Cestovat může vždy jednotlivec, případně se svým doprovodem. Kontakt na dispečera pro objednání přepravy je 774 565 215.

 

„Z ohlasů od našich starších spoluobčanů vnímáme, že službu Seniortaxi během koronavirem vynucené výluky postrádají a netrpělivě očekávají její obnovení. Vždyť v běžném provozu si přepravu měsíčně objednalo v průměru 150 občanů, což je skutečně vysoké číslo. Díky poslední vlně uvolňování opatření je konečně možné speciální taxislužbu znovu otevřít a začít seniorům opět pomáhat v jejich dopravě k lékařům, na úřady a za dalším vyřizováním,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

Seniortaxi začne jezdit také v Brumově-Bylnici

 

Senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP, ZTP/P, budou moci od pondělí 1. června začít využívat službu Senior Taxi také v Brumově-Bylnici. Služba bude poskytována každý pracovní den od 6:30 do 14.30 hodin na základě telefonické objednávky na čísle 602 601 640.

Seniortaxi, foto: město Brumov-Bylnice

K využívání služby je zapotřebí podat žádost, zaregistrovat se a vyzvednout si průkaz na podatelně Služeb města Brumov-Bylnice. Více informací získáte na uvedeném telefonním čísle.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA