Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po krátké jízdě na zadním kole se opilý řidič motocyklu vyboural

date_range 20.Dub, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V sobotu krátce po devatenácté hodině došlo v obci Prlov k havárii motocyklu, při které se zranil jeho dvaačtyřicetiletý řidič.

 

Při jízdě v mírném stoupání řidič motocyklu pravděpodobně přecenil své jezdecké schopnosti a při prudké akceleraci motocyklu nezvládnul řízení. „Po krátké jízdě na zadním kole následoval pád na vozovku, při kterém utrpěl poranění, které si vyžádalo převoz do vsetínské nemocnice. Ještě před tím však s mužem policisté provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní s výsledkem 0,9 promile alkoholu,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Při šetření dopravní nehody policisté také zjistili, že řidič neměl oprávnění k řízení motocyklu. Ten navíc nebyl vůbec přihlášený, bez registrační značky a sjednaného pojištění.  Nyní muži hrozí pokuta v řádu desítek tisíc korun a až dvouletý zákaz řízení.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA