Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po nárazu do sloupu čerpací stanice začalo vozidlo hořet

date_range 24.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up V Huslenkách narazil řidič do sloupu čerpací stanice. Foto: HZS

Krátce před druhou hodinou v noci z pátku na sobotu přijalo krajské operační středisko hasičů oznámení o požáru osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia v prostorách čerpací benzínové stanice v obci Huslenky na Vsetínsku.

 

Požár v blízkosti čerpací stanice je vždy velmi nebezpečný, proto bylo na místo ihned vysláno pět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů a osm zásahových vozidel. Následně byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.

 

„Na tuto noc řidič vozidla jen tak nezapomene, neboť se s autem nepostavil vedle čerpacího stojanu, ale čelně narazil do sloupu přístřešku. Po nárazu začalo vozidlo hořet. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění,“  uvedla mluvčí krajkých hasičů Lucie Javoříková.

 

V Huslenkách narazil řidič do sloupu čerpací stanice. Foto: HZS

 

První jednotka hasičů, která přijela k hořícímu automobilu, k likvidaci požáru použila jeden hasební proud vody a během krátké chvíle měla požár uhašen. „Velitel zásahu proto postupně začal jednotky posílat zpět na základny,“ upřesnila Javoříková. Zakouslé vozidlo do sloupu hasiči vyprostili a následně odtáhli mimo prostor čerpací stanice.

 

Příčina a okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA