Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po nárazu zůstal řidič ve vraku zaklíněn

date_range 28.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V neděli od 06:40 hodin zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky na místě dopravní nehody osobního vozidla v obci Horní Lideč.

„Řidič se dostal s vozidlem mimo komunikaci, přejel přes chodník a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Po nárazu zůstal ve vozidle zaklíněn," řekl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

S využitím hydraulického vyprošťovacího zařízení hasiči odstranili dveře řidiče, uvolnili zraněnému zaklíněné spodní končetiny a vytáhli ho z vraku vozidla. Současně s hasiči zasahovala na místě události i posádka zdravotnické záchranné služby, která si zraněného muže převzala do své péče.

 

 Řidič vyjel mimo komunikaci a narazil do sloupu (foto HZS Zlínského kraje)   více fotek

Hasiči také provedli nezbytné zabezpečení havarovaného vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. „Před půl devátou hasiči vytáhli havarované vozidlo s pomocí kolového nakladače zpět na komunikaci a dokončili likvidační práce," dodal tiskový mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA