Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po nehodě zůstal řidič zaklíněn uvnitř vozu

date_range 28.Lis, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Dopravní nehoda se stala v úterý 27. Listopadu osm minut před polednem ve Vizovicích, na hlavním tahu do Zlína. Na místě zasahovali všechny složky IZS.

 Dopravní nehoda ve Vizovicích                           foto: HZS

„Po příjezdu na místo velitel zásahu potvrdil dopravní nehodu osobního vozidla a dodávky. V osobním autě cestoval starší řidič, který po nehodě zůstal zaklíněn uvnitř vozu. Hasiči během pár minut muže vyprostili a předali do péče záchranářů. Ve druhém vozidle cestovaly dvě osoby, které vyvázly bez zranění," popsala tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 Dopravní nehoda ve Vizovicích                           foto: HZS

Šetření příčiny nehody si převzali dopravní policisté. Po dobu zásahu složek IZS byla komunikace obousměrně uzavřena, což velmi komplikovalo dopravu mezi Zlínem a Vizovicemi a v místě nehody se tvořily dlouhé kolony aut. Jakmile to bylo možné, byl provoz v místě nehody pouštěn kyvadlově.

 Dopravní nehoda ve Vizovicích                           foto: HZS

Po odvezení rozbitých vozidel odtahovou službou hasiči odstranili použitý sorbent a komunikaci uklidili od střepů a úlomků z vozidel.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA