Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po roční rekonstrukci se kolonáda zpřístupní veřejnosti

date_range 25.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kolonáda v Luhačovicích

Jednu z hlavních dominant Luhačovic čeká po více než roční rekonstrukci konečně zpřístupnění veřejnosti. Slavnostně otevřena bude za účasti starosty Luhačovic a generálního ředitele Lázní Luhačovice, a.s. ve středu 27. listopadu.

 

Kolonáda bude zpřístupněna již od 15 hodin a program začne odpoledním koncertem Stanley Dixie Street Band v hale Vincentka od 16 hod. a bude pokračovat v 17 hodin slavnostním přestřižením pásky.

 

Vyvrcholením pak bude ohňostroj, který je plánovaný na Lázeňském náměstí v 17:30 hod. Chybět nebudou ani stánky s punčem, svařeným vínem nebo teplými oplatky. Od stejného dne bude fungovat na kolonádě hned vedle haly Vincentka nové informační centrum Lázní Luhačovice s agenturou Luhanka, která dosud sídlila na nám. 28. října.

 

Barevně nasvícená zrekonstruovaná kolonáda

 

Široké veřejnosti se luhačovická kolonáda otevírá ve středu 27. listopadu odpoledne. Už v předvečer tohoto data byla ale slavnostně nasvícena. Podívejte se, jak jí to slušelo

 

 

foto:Lázně Luhačovice, a.s.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA