Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po střetu auta a motorky čtyři zranění

date_range 24.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Za obcí Horní Lhota ve směru na Zádveřice se v sobotu kolem čtrnácté hodiny střetlo osobní auto a motorka. Na místo vyjeli luhačovičtí hasiči, zdravotnická záchranka a policisté.

Podle informací od hasičů došlo ke střetu motocyklu Honda Hornet a vozu Škoda Felicia. Hasiči ihned zajistili místo nehody a zraněným poskytli předlékařskou péči. „Při nárazu došlo ke zranění celkem čtyř osob, které byly po příjezdu zdravotnické záchranné služby odvezeny k dalšímu ošetření do nemocnice. Pouze jedna osoba z osobního vozu nebyla zraněna," uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Po střetu auta a motorky čtyři zranění      Foto HZS Zlínského kraje      další foto (4)

Jednotka provedla zajištění automobilu proti pohybu a protipožární zabezpečení. Uniklé provozní náplně byly zlikvidovány pomocí speciálních sorpčních látek.

„Jakmile policie ukončila zadokumentování nehody, byl proveden úklid vozovky, a v 17:26 hodin byl zásah hasičů na místě ukončen," doplnil Pavel Řezníček. Příčiny dopravní nehody šetří dopravní policisté.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA